KÜNYE

 

World Travel Channel, seyahate çıkma olgusunu seyirciye eğlenceli ve bugüne kadar denenmemiş bir şekilde ulaştırma hedefiyle kuruldu. Türkiye'nin ilk "Turizm network'ünün" medya yönünü teşkil eden web televizyonu, kaliteli ve nezih ekranında hem zengin bir gezi içeriğini, farklı tatil seçeneklerini harikulade görüntülerle sunuyor.

 

Web Televizyonunun bel kemiğini oluşturan seçkin kadro, dünyanın dört bir yanından aldığı görüntülerin en ilgi çekici anlarını usta bir sunumla izleyicilerle buluşturuyor. Titizlikle seçilen tatil yörelerini ve tesislerini, dinamik ve uzman yayın ekibi vasıtasıyla seyircilerine en ayrıntılı biçimde tanıtan World Travel Channel, bununla da yetinmiyor. İzleyicilere, beğendikleri yörelerde diledikleri tarihte bir tatil için nasıl anında rezervasyon yapabileceklerinin ipuçlarını da veriyor.

 

Karar aşamasından yola çıkma anına dek seyircisine yardımcı olmayı prensip edinen World Travel Channel, en uzun ve kapsamlı gezilere bile iç rahatlığıyla çıkılabilmesini sağlamayı hedefliyor. Sitemiz, tatili her kesimden insan için sadece keyfin ve dinlencenin düşünüleceği bir zaman dilimine dönüştürmeyi amaçlıyor.